Форума на 7ми В клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форума на 7ми В клас

ДОБРЕ ДОШЛИ В ЕДИНСТВЕНИЯТ ФОРУМ НА 7МИ В КЛАС!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Задай въпрос на следващия

Go down 
+3
Dark Memory
dulevcheto
desi
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
desi
Модератор
Модератор
desi


Брой мнения : 109
Age : 30
Registration date : 12.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 06, 2007 8:01 pm

ее мн сте бързи бе Very Happy ами 4-5 нз Shocked
Идва новата 2008 година,какво искаш да ти донесе?
Върнете се в началото Go down
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 06, 2007 8:56 pm

Е как какво... влизане във френската гимназия lol! lol! lol! lol!

Какво ще направиш ако най-големият ти враг те целуне (този въпрос си го взех от лексикона на Мими...)?
Върнете се в началото Go down
desi
Модератор
Модератор
desi


Брой мнения : 109
Age : 30
Registration date : 12.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 06, 2007 9:28 pm

ми първо не бих позволина на най големия ми враг дори да ме докосне па камоли да ме целуне Laughing но ако се случи сиг ще открия и добрата му страна Cool
Умееш ли да губиш?
Върнете се в началото Go down
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 06, 2007 10:32 pm

ми мога но не ми е приятно
а на теб?
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 07, 2007 11:07 am

Мога, но както казваш на никой не му е приятно и аз не правя изключение.
Колко мислиш че ще имаш на това по история? Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 07, 2007 6:40 pm

дай да го направим пък тогава нали?
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 07, 2007 8:32 pm

Да, ама аз мислех че днес ще го правим, та за това ви питам. Има ли нещо за което многоооо често си мислиш и ако не е тайна, какво е то?
Върнете се в началото Go down
desi
Модератор
Модератор
desi


Брой мнения : 109
Age : 30
Registration date : 12.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeПет Дек 07, 2007 9:41 pm

ами за к'во за к'вооо... често си представям как отивам в училището дето пише резултатите от изпитите но не съм сама и си представам как казвам на приятелите около мен : хора хора къде съм къде съм ... и след секунди им казвам не не нее не мога и накрая разбирам че съм приета в френската и почвам да плача от радост и не мога да повярвам и им казавам ако ме лъъжете ше ви пребия!! и не смеея да погледна за да не се окаже че съм в 108 примерно drunken drunken drunken drunken а ти?
Върнете се в началото Go down
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 08, 2007 10:00 pm

Как по всички предмети ми върви отлично и как влизам във френската... иначе също си мисля, какво ли щеше да бъде ако бях във "Хогуортс", където щеше да ми е къде къде по-лесно и интересно да уча...

Има ли моменти в живота ти когато просто искаш да плачеш за да си излееш мъкада, дори и да си на най-веселото мясно в света...
Върнете се в началото Go down
desi
Модератор
Модератор
desi


Брой мнения : 109
Age : 30
Registration date : 12.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 08, 2007 11:17 pm

Да! Хареса ли ти на рождения ден на кати и ради
Върнете се в началото Go down
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 09, 2007 5:55 pm

Много... само друг път ме предупредете да не танцувам така, че сега цялото тяло ме боли Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Коя част на денонощието повече ти харесва (ноща или деня)?
Върнете се в началото Go down
desi
Модератор
Модератор
desi


Брой мнения : 109
Age : 30
Registration date : 12.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 09, 2007 6:51 pm

зави си за к'во .... Razz
За какво си мислиш когато чуеш името ми;какви са първитети впечатления за мен..?
Върнете се в началото Go down
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 09, 2007 8:20 pm

мисля че си готин, човек и когато чуя името ти , се усмихвам и искам да те видя а ти?lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
desi
Модератор
Модератор
desi


Брой мнения : 109
Age : 30
Registration date : 12.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 10, 2007 10:31 pm

ами когато ми кажат Мими Д аз си редставам едно малко човече което макар и малко много значително в сърцата на всички ни ...!:*
Какви са впечатлениятата ти хората които виждаш на улицата всеки ден?
Върнете се в началото Go down
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeВто Дек 11, 2007 8:07 am

много са различни а ти
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeСря Дек 12, 2007 12:39 pm

Обикновенно не се заглеждам много по тях, но когато го правя... почти винаги са различни...

Има ли нещо, което не би искала да знаеш, но го знаеш... Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 16, 2007 6:55 pm

da
каква професия искаш да раработиш
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
Dark Memory
АдМиНчЕ
АдМиНчЕ
Dark Memory


Брой мнения : 99
Age : 28
Location : The world of the dark memories
Registration date : 12.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 11:21 am

хм....трудно мислех мениджър до преди няколко месеца сега вече незнам обаче
Мразиш ли Калоян Чакъров до толкова,че да го убиеш?
Върнете се в началото Go down
https://7vzavinagi.bulgarianforum.net
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 11:55 am

не, просто много ме дразни държанието му
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 8:58 pm

Мен не ме дразни толкова... не всъщност мноооого ме дразни... Абе нз. Много е странен... през повечето време е голям идиот, но има и моменти в които не е толкова гаден.

Защо обичаш Коледа? santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa santa
Върнете се в началото Go down
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeСъб Дек 22, 2007 8:47 pm

защото се чуствм щастлива а ти
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeНед Дек 23, 2007 6:52 pm

Ето какво бях написала по тази тема в zamunda

Код:
Аз не просто обичам коледа... аз я обожавам!!!! Не мога без нея, направо не си представям живота си без Коледа и Нова година... Още от лятото започвам да мрънкам да дойде коледа... ОБОЖАВАМ Я! Какво толкова и харесвам?... Всичко... подаръците, украсата, коледния дух, коледните песни,  почивката и най-вече събирането със семейството... Всичко...Отговорих събирането със семейството, защотото може би това е най-очакваното нещо... отдавна не съм виждала братовчедите си и на Коледа ще съм с тях... ще сурвакаме, ще получаваме подаръци, ще окрасяваме елхата и въобще цялата къща, ще колим прасе, ще пеем песни (което е диста често събитие в ношето семейство, защото ние много обичаме да пеем като се съберем на маса...),  ще играем в снега (който по принцип на село винаги е в огромни количаства). Не си представям че има човек, който да не очаква Коледа с нетърпение и да не се радва на всички тези неща... Не мога да си представя, че някой не се радва поне на факта, че е ваканция, че е един толкова велик хрисиянски празник, че ще изпита всички емоции в коледната нощ, че няма да пее колидни песни със семейството и да окрасява елхата. Това е толкова значимо, колкото може би е самото съществуване на един християнин... Обичам Коледата... ОБОЖАВАМ КОЛЕДАТА и нямама абсолютно никъкво търпение да дойде и наистина много съжелявам хората, които не се радват на този тооолково страхотен празник, защото изпускат много...

Има ли празник, който да не харесваш? Защо и кой?
Върнете се в началото Go down
desi
Модератор
Модератор
desi


Брой мнения : 109
Age : 30
Registration date : 12.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeПон Дек 24, 2007 11:53 am

НЕ!!!






Обичкаш ли Мечо Пух
Върнете се в началото Go down
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeВто Яну 01, 2008 4:41 pm

Ъм... преди да! Имаш ли си своя тайна?
Върнете се в началото Go down
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitimeВто Фев 05, 2008 2:03 pm

да, а ти
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
Sponsored content





Задай въпрос на следващия - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Задай въпрос на следващия   Задай въпрос на следващия - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Задай въпрос на следващия
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форума на 7ми В клас :: Free zone :: Forum Games-
Идете на: