Форума на 7ми В клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форума на 7ми В клас

ДОБРЕ ДОШЛИ В ЕДИНСТВЕНИЯТ ФОРУМ НА 7МИ В КЛАС!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кой е любимият ти филм ?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
desi
Модератор
Модератор
desi


Брой мнения : 109
Age : 30
Registration date : 12.09.2007

Кой е любимият ти филм ? Empty
ПисанеЗаглавие: Кой е любимият ти филм ?   Кой е любимият ти филм ? Icon_minitimeЧет Сеп 13, 2007 10:57 am

Всеки си има любим филм ... е кой е твоя?
Върнете се в началото Go down
Dess

Dess


Брой мнения : 37
Registration date : 12.09.2007

Кой е любимият ти филм ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ти филм ?   Кой е любимият ти филм ? Icon_minitimeСъб Сеп 22, 2007 11:52 am

"Смело сърце" Sad ... С Мел Гибсън..
Върнете се в началото Go down
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Кой е любимият ти филм ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ти филм ?   Кой е любимият ти филм ? Icon_minitimeСъб Сеп 22, 2007 1:41 pm

нямам любим филм, защото не си падам много по това да гледам филм. но наскоро гледах РАТАРУИ и много ми хареса
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Кой е любимият ти филм ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ти филм ?   Кой е любимият ти филм ? Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 12:49 am

И аз съм го гледала тоя филм. Не е кой знае колко особенно, ама пак бива. Ей хора, трябва ли да ме подлагате на такова мъчение. Знаете ли, че ще умра преди да изброя любимите си филми. Направо ще ги копна от един друг сайт, че АДСКИ ме мързи...

"Хари Потър", "Карибски пирати", "Час Пик", "Деца шпиони", "Маската на Зоро", "Екатерина Велика", "Скорост", "Джон Тъкър трябва да умре", "Историята на Пепеляшка", "Гадни момичета", "Шантав петък", "Тя е пич", "Училищен мюзикъл", "Грозна като смъртта", "Бебета гении", "Каспър среща Уенди", "Спайдермен", "Сам в къщи"... и сега не се сещам за други.

ПП: "Смокинга", "Капан за родители", "Материални момичета", "Lizzie McGUIRE", и как можах да забравя, разбира се "Титаник", както и още много, които пи късно ще добавям. :wink:

ПП2 : "Матилда", "Шанхайски рицари", "Деца на килограм", "Индиана Джоунс", "Завръщтане в бъдещето", "Пърл Харбър", "Семейство Флинстоун".

Любими ужаси: "Призръчен кораб", "Гняв", "Черна жътва", "Мракът", "Shutter" и др.

Любими анимации:"Цар Лъв", " Търсенето на Немо", "Анастасия", "Шрек", "Ледена епоха", "Колите" и др.

ПП3: "Raice your Voice", "Helen of Troy", "Zathura", "Just my luck", "The Perfect Man", "A Teenage Drama Queen"
Върнете се в началото Go down
Dead_Poison_kristitO...

Dead_Poison_kristitO...


Брой мнения : 24
Registration date : 28.11.2007

Кой е любимият ти филм ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ти филм ?   Кой е любимият ти филм ? Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 10:55 pm

Историята на Пепеляшка (с Hilary Duff и любовта ми Chad Murray) , Училищен Мюзикъл,Титаник,Хари Потър,Звезден Прах,Деца на килограм,Bratz,Предизвестена Смърт,Saw,Shutter,Джон Тъкър трябва да умре и още многооо многооо други!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кой е любимият ти филм ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кой е любимият ти филм ?   Кой е любимият ти филм ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кой е любимият ти филм ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форума на 7ми В клас :: Хобита :: Филми/ТВ сериали-
Идете на: