Форума на 7ми В клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форума на 7ми В клас

ДОБРЕ ДОШЛИ В ЕДИНСТВЕНИЯТ ФОРУМ НА 7МИ В КЛАС!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
desi
Модератор
Модератор
desi


Брой мнения : 109
Age : 30
Registration date : 12.09.2007

Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Empty
ПисанеЗаглавие: Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас   Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Icon_minitimeЧет Сеп 13, 2007 11:09 am

Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас?
Върнете се в началото Go down
Dess

Dess


Брой мнения : 37
Registration date : 12.09.2007

Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас   Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Icon_minitimeПет Сеп 21, 2007 9:16 am

Най-вероятно във Финансово стопанската...НФСГ Smile
Върнете се в началото Go down
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас   Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 12:26 am

На първо масто Френската, на второ място Френската и на трето място ФРЕНСКАТА... Ако не вляза там... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ... ще се самоубия.

Не бе шегувам се... няма да се самоубия, но адски много искам да вляза там. Може на второ да пиша... абе с мама ще решим къде другаде освен френската.


Последната промяна е направена от NellaStanza на Пон Апр 27, 2009 8:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
desi
Модератор
Модератор
desi


Брой мнения : 109
Age : 30
Registration date : 12.09.2007

Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас   Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 10:23 pm

И аз съм за ФЕГ (френска езикова гимнназия) копнея за деня в който отивам и виждам че на списъка с училищата пише че съм приета в френската ...ще крещя с всичка сила че чак на мар ще ме чуят , а ако не ме приемат пак ще крещя но този път с горчиви сълзи на очи Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
Just_Kristi:)

Just_Kristi:)


Брой мнения : 9
Age : 30
Registration date : 09.02.2008

Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас   Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 2:43 pm

Ами аз мисля да кандидатствам в някоя езикова, може би...а също така чух, че Класическата била много добра! lol!
Върнете се в началото Go down
http://www.kristityyy.dir.bg
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас   Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Icon_minitimeПон Апр 27, 2009 8:43 pm

Сега си преглеждам този форум и си спомням колко исках да вляза във френската. А даже като си подавах документите френската беше на... 4-5 място?
Влязох във Финансово-стопанската (НФСГ), заедно с другата ни админка - Сара и съм повече от доволна в училището. Не мисля, че във ФЕГ бих се чувствала толкова добре. Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас   Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Къде мислиш да кандидатстваш след 7 клас
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форума на 7ми В клас :: Училище,приятели,връзки :: Училище-
Идете на: