Форума на 7ми В клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форума на 7ми В клас

ДОБРЕ ДОШЛИ В ЕДИНСТВЕНИЯТ ФОРУМ НА 7МИ В КЛАС!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Въпроси/Отговори,Предложения

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Dark Memory
АдМиНчЕ
АдМиНчЕ
Dark Memory


Брой мнения : 99
Age : 28
Location : The world of the dark memories
Registration date : 12.09.2007

Въпроси/Отговори,Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Въпроси/Отговори,Предложения   Въпроси/Отговори,Предложения Icon_minitimeСря Сеп 12, 2007 3:03 pm

Ако имате въпроси тук можете да ги задавате.Ако искате да предложите нещо относно форума тук е мястото Wink Arrow
Върнете се в началото Go down
https://7vzavinagi.bulgarianforum.net
iv4o_73
Модератор
Модератор
iv4o_73


Брой мнения : 13
Age : 29
Registration date : 18.09.2007

Въпроси/Отговори,Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: въпрос   Въпроси/Отговори,Предложения Icon_minitimeПет Сеп 21, 2007 12:28 pm

сара какво е флууд ?
Върнете се в началото Go down
Dark Memory
АдМиНчЕ
АдМиНчЕ
Dark Memory


Брой мнения : 99
Age : 28
Location : The world of the dark memories
Registration date : 12.09.2007

Въпроси/Отговори,Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси/Отговори,Предложения   Въпроси/Отговори,Предложения Icon_minitimeНед Сеп 30, 2007 9:27 pm

Извинявай,че отговарям чак сега,но си го пише в Правила
Wink
Върнете се в началото Go down
https://7vzavinagi.bulgarianforum.net
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Въпроси/Отговори,Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси/Отговори,Предложения   Въпроси/Отговори,Предложения Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 1:11 am

Мисля, че трабва да има подфорум в който да си помагаме за домашните. Печелим две неща:
а) няма да хабим пари за телефон
б) ще имамехубави домашни и (май казах две ама нищо)
в) тези, които разбират по дадения предмет, могат да обяснят нещата на тези, които не са го разбрали.

Струва ми се, че идейката е готина.


ПП: О и още нещо. Сара, има тема за музика, за филми, за интернет, но къде е проклетия подфорум за книги. Искааааам...

ПП2: Пак съм аз. Може да направите подфорум кръстен: Клуб Момичета и Клуб Момчета. Ще съсзадете две греми: Момичета и група момчета и който е кандидаствал и е одобрен за дадена група, само той ще може да влиза във подфорум.
Примерно аз кандидаствам за групата на момичетата, приемате ме и мога да чета във подфорума. Някъкво момче кандидаства във момичешкия клуб, не го приемат и той не може да чете вътре. Мисля, че разбрахте...


ПП3: Сара сетих се за още нещо. Може във там забавата или както там се пише, да пуснеш подфорум "Тестова" и там да си пускаме тесчета и да си ги обсъждаме. sunny

ПП4: Сигурно вече ставам досадна, ама ще рискувам. Може във Free zonata да направите едно подфорумче "Фестника на 7в" и да изберете някой, който да го пише (кандидаствам, кандидаствам, кандидаствам). И там примерно, ще пише новините за утре (по какво ще правим контролно, по какво може да испитват) и да има няколко странички в които ще има допълнителна информация към урока който сме взели по даден предмет, допълнителни задачи и такива. Също ще има и място за клюки. Също и за творчески изяви (въпреки, че то ще е малко безмисленно, защото има творческа зона). Абе некъкво такова. Доста е интересно.


Последната промяна е направена от NellaStanza на Пон Апр 27, 2009 8:28 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dark Memory
АдМиНчЕ
АдМиНчЕ
Dark Memory


Брой мнения : 99
Age : 28
Location : The world of the dark memories
Registration date : 12.09.2007

Въпроси/Отговори,Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси/Отговори,Предложения   Въпроси/Отговори,Предложения Icon_minitimeНед Ное 18, 2007 2:45 pm

Леле Неди идеите са страхотни ше те питам само едно.ОТ КЪДЕ ГИ ИЗМИСЛИ?!Веднага ги правя!Това за вестникамного ми се хареса и така всеки от класа ще има различна роля в форума! lol!
Върнете се в началото Go down
https://7vzavinagi.bulgarianforum.net
Sponsored content





Въпроси/Отговори,Предложения Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Въпроси/Отговори,Предложения   Въпроси/Отговори,Предложения Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Въпроси/Отговори,Предложения
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форума на 7ми В клас :: За форума... :: Информация-
Идете на: