Форума на 7ми В клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форума на 7ми В клас

ДОБРЕ ДОШЛИ В ЕДИНСТВЕНИЯТ ФОРУМ НА 7МИ В КЛАС!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ?

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
iv4o_73
Модератор
Модератор
iv4o_73


Брой мнения : 13
Age : 29
Registration date : 18.09.2007

Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ? Empty
ПисанеЗаглавие: Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ?   Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ? Icon_minitimeПет Сеп 21, 2007 11:06 am

Разкажете ни за любимата ви сцена !!! Exclamation
Върнете се в началото Go down
Dess

Dess


Брой мнения : 37
Registration date : 12.09.2007

Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ?   Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ? Icon_minitimeСъб Сеп 22, 2007 11:51 am

Краят на "Смело сърце"...много е трогателно..и истинско..заслужава си...винаги се замисялм над нещо важно и сериозно..винаги плача Rolling Eyes получава се като "Титаник" confused
Върнете се в началото Go down
Dead_Poison_kristitO...

Dead_Poison_kristitO...


Брой мнения : 24
Registration date : 28.11.2007

Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ?   Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ? Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 10:52 pm

2 са:

1.Титаник-леле, на тоя филм съм ревала толкоз много...! Любима сцена от тук ми е, когато Лео ди Каприо умира и оставя Кейт Уинслет на дъската--- Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

2.High School Musical2-тогава, когато Ванеса и Зак се целуват-най-дългоочакваният момент от целия филм...


Love Vanessa & Zac-най-сладката двойка на света!!! I love you
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ?   Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Коя е любимата ви сцена от любимият ви филм ?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форума на 7ми В клас :: Хобита :: Филми/ТВ сериали-
Идете на: