Форума на 7ми В клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форума на 7ми В клас

ДОБРЕ ДОШЛИ В ЕДИНСТВЕНИЯТ ФОРУМ НА 7МИ В КЛАС!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Снимки

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Dark Memory
АдМиНчЕ
АдМиНчЕ
Dark Memory


Брой мнения : 99
Age : 28
Location : The world of the dark memories
Registration date : 12.09.2007

Снимки Empty
ПисанеЗаглавие: Снимки   Снимки Icon_minitimeСря Сеп 26, 2007 5:59 pm

Тук е темата за снимките направени с вашият фотоапарат. Мненията също ще се пишат в отделна тема.





NellaStanza
Върнете се в началото Go down
https://7vzavinagi.bulgarianforum.net
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Снимки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки   Снимки Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 12:55 am

Ми аз съм много зъпалена по фотографията, но все още нямам нужното оборудвана (демек хубав апарат) и снимките ми не са много хубави. Ще пусна някои от моето село, които наистина станаха много хубави. Там ими страхотни гледки и ако знаеш къде да застанеш, дори и човек, който за първи път държи апарат може да направи хубава снимка!

Това са няколко къщи, хванала съм и реката и моста, близо до едно от малкото кафета в селото
Ей тука вече по-хубаво се вижда моста, и много ми харесва как пътечката става по-малка и сякъш навлиза в планината!
Това е първата къща, която сутрин е огрята от слънцето. Леля ми искаше да я копува, ама не я.
Ей това вече е пътечката към кръчмата за която ви говорех
Тази не си я спомнам, явно съм я смимала някъде отгоре, ама откъде...
Тука вече много хубаво е излязла рекичката.
Това е една от многото изоставени къщи...
Ето я пак реката..
Това трябва да е някъкъв обор...
Тука много ми харесват как са се подредили къщете. Като някъква стълба!!!
Ето пак някъкъв обор с някво конче!
Ето това вече е в долната махала. Там къщите са много близко и уличката е много тясна
А ето тази ми е една от любимите. Снимах я от църквата, която е високо и цялото село се вижда от там. Разбира се аз не можах да хвана цялото село...

Други ще пускам още (ако имам на компютъра хубави), защото във същото това село, апаратчето ми падна в реката и сега чакам ново...


Последната промяна е направена от NellaStanza на Чет Май 07, 2009 8:29 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Снимки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки   Снимки Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 12:55 am

Намерих още готинки снимки. Ми това лято бях на почивка в Равда с приятели. Няма много художествени снимки, защото на повечето сме ние и затова са малко, но пак затова ими доста хубави!!!

Ами тук се опитах да снимам ятата в морето, но както виждате не съм постигнала ефекта, който съм желала, но зътова пък ми харесва как стана
Тук бях седнала на една такава скала и много ми хареса гледката. Получих хубава снимка и цопване във водата, което ме подсеща да благодаря на Поли, която ме спаси =)
Дори не знам какво е това, просто минавахме покрай него и го снимах
Е това е морето. Но не толкова то ми харесва, а небето (ха това прозвуча като стихче). Направих тази снимка да си имам на снимка морето, но мнохо ми харесва как стана небето, има страхотни цветове
Аааа ето този залез се получи много добре. Небето стана страхотно, само се дразня, че снимах и тия коли отпред...
Ей това е в стария град в Несебър (май така беше), много ми хареса как станаха всички снимки там. Снимахме се на страхотна гледка, но тук ще пусна само тази...
Ей тази стана доста размазана, даже исках да я трия, но не можех да отделя очи от нея. Лампата сякаш гори и поглъща всичко и то става по светло, много ми хареса ефектът!!!
Почвам да се хиля като се сетя за тази снимка. Бяхме на плажа и аз не знаех какво де снимам, а до мен Вики си играеше с пясъка. Много ми хареса как стана!!!
Това е къща на ужасите, не влязохме вътре ама отвън много ми хареса и си го щракнах.
А това не знам защо го снимах. Минавахме покрай него и ми хареса водопадчето и светлините. Пф..
Ами тука бяхме на плажа, ама нали след около седем и много ми хареса, тихото море, а като се обърнеш, красивите хотели. беше страхотно, жалко, че не може да се побере на една снимка
Ето тука съм опитала да го побера, ама пак не стана много добре!
Вече като се връщахме след разходката всичко беше в светлини беше върховно. Ей това кафе, също много ми хареса. Некво сгушено, а цялото свети...
Ето и един хотел, който се опитах да го снимам такъв, каквъто го видях. сами виждате, че не стана. Целия хотел беше в светлини, направо да ти се насълзят очите, беше много красиво
Ето това пак е едно хотелче, но с една палма отпред
Ей така изглеждаше на връщане къщата на ужасите. Обаче тука съм снемала само единия звяр отзтрани. Стана доста страшно...ууууууу!

Еми това за сега.
Върнете се в началото Go down
Dead_Poison_kristitO...

Dead_Poison_kristitO...


Брой мнения : 24
Registration date : 28.11.2007

Снимки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки   Снимки Icon_minitimeПон Дек 03, 2007 10:57 am

Ами Неди, от личен опит те подкрепям, че не си влезла в тази къща, щото аз като бях преди 2 години с приятели на Слънчев Бряг-влязох и беше адски ужаснооо!!! What a Face
Върнете се в началото Go down
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Снимки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки   Снимки Icon_minitimeПон Дек 03, 2007 11:07 am

помня, но аз не влязох
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Снимки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки   Снимки Icon_minitimeПон Дек 03, 2007 11:08 am

То Калоян и Дейвид влязоха и казаха, че въобще не си струва, защото е само за малко и въобще не било страшно...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Снимки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Снимки   Снимки Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Снимки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форума на 7ми В клас :: Хобита :: Лично творчество-
Идете на: