Форума на 7ми В клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форума на 7ми В клас

ДОБРЕ ДОШЛИ В ЕДИНСТВЕНИЯТ ФОРУМ НА 7МИ В КЛАС!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 kakvo misli6 za u4ili6teto si

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Ilinka

Ilinka


Брой мнения : 1
Registration date : 29.09.2007

kakvo misli6 za u4ili6teto si Empty
ПисанеЗаглавие: kakvo misli6 za u4ili6teto si   kakvo misli6 za u4ili6teto si Icon_minitimeСъб Сеп 29, 2007 2:50 pm

as mislq 4e v 4 be6e mn qko, ama ne e kato v Evrostar izob6to! bez da mi se obijda nqkoi no ni6to ob6to nqmat, zatova zapo4vaite da u4ite qko, akoiskate da vlezete nqkude! Shocked Idea afro
Върнете се в началото Go down
Dark Memory
АдМиНчЕ
АдМиНчЕ
Dark Memory


Брой мнения : 99
Age : 28
Location : The world of the dark memories
Registration date : 12.09.2007

kakvo misli6 za u4ili6teto si Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kakvo misli6 za u4ili6teto si   kakvo misli6 za u4ili6teto si Icon_minitimeСъб Сеп 29, 2007 8:29 pm

Мерси,Илина,аз тази година ще се опитам да уча адски здраво и няма да оставям стъпки зад себеси,а само спомени.Все пак тази година ни е последна!Важното не е колко често се виждаме,а колко често мислим един задруг! cheers Very Happy Илина радвам се,че и ти се регистрира в форума,честно казано ти беше последният човек,който мислех,че ще се регне.Не,че имам нещо против теб! Май не пиша по темата,а?
4то може да не е най-якото даскало,но от там започна всичко! Wink

ПП.О и Илина моляте спазвай правилата на форума(пиши на БГ) иначе ще трябва да ти сложа черна точка.(Админа трябва да си изпълва задълженията)
Върнете се в началото Go down
https://7vzavinagi.bulgarianforum.net
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

kakvo misli6 za u4ili6teto si Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kakvo misli6 za u4ili6teto si   kakvo misli6 za u4ili6teto si Icon_minitimeНед Сеп 30, 2007 9:13 pm

Dark Memory написа:
Мерси,Илина,аз тази година ще се опитам да уча адски здраво и няма да оставям стъпки зад себеси,а само спомени.Все пак тази година ни е последна!Важното не е колко често се виждаме,а колко често мислим един задруг! cheers Very Happy Илина радвам се,че и ти се регистрира в форума,честно казано ти беше последният човек,който мислех,че ще се регне.Не,че имам нещо против теб! Май не пиша по темата,а?
4то може да не е най-якото даскало,но от там започна всичко! Wink

ПП.О и Илина моляте спазвай правилата на форума(пиши на БГ) иначе ще трябва да ти сложа черна точка.(Админа трябва да си изпълва задълженията)
сара мн си права и илинче и аз много се радвам че се регистрира
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

kakvo misli6 za u4ili6teto si Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kakvo misli6 za u4ili6teto si   kakvo misli6 za u4ili6teto si Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 12:20 am

За училището... пропаднало, разбито, от всеки ъгъл се подават пушачи и идиоти... ама за бога тва си е моуту даскало. Уча в него от първи клас... как мога да го мразя... Обичам си го, заедно с всичките му недостатъци....


Последната промяна е направена от NellaStanza на Пон Апр 27, 2009 8:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Just_Kristi:)

Just_Kristi:)


Брой мнения : 9
Age : 30
Registration date : 09.02.2008

kakvo misli6 za u4ili6teto si Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kakvo misli6 za u4ili6teto si   kakvo misli6 za u4ili6teto si Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 2:45 pm

Ох...искам да се махна, честно казано, от 4-то, но винаги ще си го спомням!!! Exclamation
Върнете се в началото Go down
http://www.kristityyy.dir.bg
Sponsored content





kakvo misli6 za u4ili6teto si Empty
ПисанеЗаглавие: Re: kakvo misli6 za u4ili6teto si   kakvo misli6 za u4ili6teto si Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
kakvo misli6 za u4ili6teto si
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форума на 7ми В клас :: Училище,приятели,връзки :: Училище-
Идете на: