Форума на 7ми В клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форума на 7ми В клас

ДОБРЕ ДОШЛИ В ЕДИНСТВЕНИЯТ ФОРУМ НА 7МИ В КЛАС!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Кога сме на даскало????

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Кога сме на даскало???? Empty
ПисанеЗаглавие: Кога сме на даскало????   Кога сме на даскало???? Icon_minitimeСъб Окт 06, 2007 2:28 pm

Тук кажете ако научите нещо по темата, и казвайте мнения за стачката Smile
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
Dark Memory
АдМиНчЕ
АдМиНчЕ
Dark Memory


Брой мнения : 99
Age : 28
Location : The world of the dark memories
Registration date : 12.09.2007

Кога сме на даскало???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога сме на даскало????   Кога сме на даскало???? Icon_minitimeЧет Окт 11, 2007 7:27 pm

Ми като гледам как нещата се развиват по новините не мисля,че скоро ще сме на даскало.
Относно стачката-мисля,че ще продължат да правят проблем за държавата и министрите,както и за транспорта в София,а може би и в други градове.
Върнете се в началото Go down
https://7vzavinagi.bulgarianforum.net
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Кога сме на даскало???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога сме на даскало????   Кога сме на даскало???? Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 12:17 am

[i]Така, въпреки, че вече сме на училище (ехо админите, заключете безмислената тема, искренни извинения, ама си е така) ще си изкажа мнението за стачката. Ох, не ми се пише. Ето какво намисах в един друг форум.

Цитат :

Вчера гледах навините. Не мога да разбера, защо този наш министър не увеличава заплатите на учителите. Нали уж искаме да покажем, че образованието в България е на ниво?! А как иска да стане това, като учителите ни получават, колкото една касиерко в Kaufland. Министъра си прати дъщеря му да учи, едикаде си, за да получи хубаво образование, а ние тука да тънем в "мизерия". Да вдигне малко заплатите на учителите- Те го заслужават! Нали точно с тяхма помощ всички ние се изграждаме като личноти. Направо взима да ме ядосва, тоя! Вярно държавата ни е бедна, но да не я правим и бедна на образувание. Да намали заплатите на по-малко заслужаващите и да им вдигне техните. А нали уж в ЕС всички щели да имат хубави заплати и т.н. Е каде отиде всичко това?! Да не би да са забравили обежденията си, че така щяло да ни е по добре?! Айде стига бе! Само гледат себи си тия управляващи и не виждат по далече от носи са. След като дори и аз, която гледам новините веднъж на два месеца, разбирам, че България тъне все по-надолу, направо не знам как ония "отгоре" си стоят най-спокойно. Да помислят малко и за другите!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
desi
Модератор
Модератор
desi


Брой мнения : 109
Age : 30
Registration date : 12.09.2007

Кога сме на даскало???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога сме на даскало????   Кога сме на даскало???? Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 1:37 pm

вече сммее на даскалооо Sad че почна почна ама по бурзо да свършва Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Кога сме на даскало???? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кога сме на даскало????   Кога сме на даскало???? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кога сме на даскало????
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форума на 7ми В клас :: Училище,приятели,връзки :: Училище-
Идете на: