Форума на 7ми В клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форума на 7ми В клас

ДОБРЕ ДОШЛИ В ЕДИНСТВЕНИЯТ ФОРУМ НА 7МИ В КЛАС!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Новите госпожи...

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Dark Memory
АдМиНчЕ
АдМиНчЕ
Dark Memory


Брой мнения : 99
Age : 28
Location : The world of the dark memories
Registration date : 12.09.2007

Новите госпожи... Empty
ПисанеЗаглавие: Новите госпожи...   Новите госпожи... Icon_minitimeЧет Ное 08, 2007 12:24 pm

7ми клас ме и имаме една две нови госпожи.Естествено,че всички си имаме мненийца за тях.Аре пишете кво мислите за тях. Wink
Върнете се в началото Go down
https://7vzavinagi.bulgarianforum.net
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Новите госпожи... Empty
ПисанеЗаглавие: :():   Новите госпожи... Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 8:17 pm

аз мисля че тая по изобразително не си е на мястото а вие?
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Новите госпожи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите госпожи...   Новите госпожи... Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 12:14 am

Боже, колко ме дразни тая... (сорри ма не можах, да намеря друго подходящо местоимение). Как може, да оценява толко ниско, като сега учителите трябва да гледат малко да ни повишават оценките (хъх... малко съм нахална... ама кфо ти пука). Абе искам си Мими Атанасова...

По български си е много миличка, ама няма да издържи още седмица с нашия клас. Ако трябва и без госпожа да останем, не ми пука... нали ходя на курсове...


Последната промяна е направена от NellaStanza на Пон Апр 27, 2009 8:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Новите госпожи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите госпожи...   Новите госпожи... Icon_minitimeЧет Ное 15, 2007 11:24 am

хора навийте майките ви да протестират днес на родителската срещу тая по изобразително, и против тетрадка по физическо
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Новите госпожи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите госпожи...   Новите госпожи... Icon_minitimeСъб Ное 17, 2007 9:29 pm

Според мен няма смисъл, тъй като колкото и да е гадна, тя си разбира от работата и директорката няма да я изгони просто ей така, заради прищявките на учениците.


Последната промяна е направена от NellaStanza на Пон Апр 27, 2009 8:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Dead_Poison_kristitO...

Dead_Poison_kristitO...


Брой мнения : 24
Registration date : 28.11.2007

Новите госпожи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите госпожи...   Новите госпожи... Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 9:45 pm

Ами да-имаме 2 нови госпожи!!! Едната е по рисуване-мии к'фо да кажа-преди по не я харесвах! А таза по български, горката, ужас няма да изържи дълго с нас-ама иначе е мн готина! Супер е ! Very Happy
Върнете се в началото Go down
Dark Memory
АдМиНчЕ
АдМиНчЕ
Dark Memory


Брой мнения : 99
Age : 28
Location : The world of the dark memories
Registration date : 12.09.2007

Новите госпожи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите госпожи...   Новите госпожи... Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 12:52 pm

Ми и аз не я кефя тази по драскане ма нямаме избор искаме или не тя е на мястото на Мими Атанасова......леле как ми липсва тази госпожа просто.......а и сега няма да има лагери с тоя хипопотам
Върнете се в началото Go down
https://7vzavinagi.bulgarianforum.net
desi
Модератор
Модератор
desi


Брой мнения : 109
Age : 30
Registration date : 12.09.2007

Новите госпожи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите госпожи...   Новите госпожи... Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 1:21 pm

аз мисля че тая по рисуване е ужасна...как може учителка по математика да бъде и учителка по рисуване ...! а пък тая по бг .... аз лично не я харесвам като преподавател,но иначе е готина Smile нооо.... нямам търпение госпожа Бобева да се върне!
Върнете се в началото Go down
Dark Memory
АдМиНчЕ
АдМиНчЕ
Dark Memory


Брой мнения : 99
Age : 28
Location : The world of the dark memories
Registration date : 12.09.2007

Новите госпожи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите госпожи...   Новите госпожи... Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 1:24 pm

Съгласна съм със завръщането на Бобева...!
Върнете се в началото Go down
https://7vzavinagi.bulgarianforum.net
desi
Модератор
Модератор
desi


Брой мнения : 109
Age : 30
Registration date : 12.09.2007

Новите госпожи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите госпожи...   Новите госпожи... Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 1:31 pm

чувала съм много хора които са били ученици на Бобева да казват чее не била добра и подобни коментари но аз лично съм на съвсем противоположно мнение ... мисля че тя е залатоооо сравнение с Кафеджиийска или там както се казва ... хихи
Върнете се в началото Go down
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Новите госпожи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите госпожи...   Новите госпожи... Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 9:07 pm

desi написа:
чувала съм много хора които са били ученици на Бобева да казват чее не била добра и подобни коментари но аз лично съм на съвсем противоположно мнение ... мисля че тя е залатоооо сравнение с Кафеджиийска или там както се казва ... хихи
деси с теб съм, ако не ходех на курсове, щях да съм мн зле по бг
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
Sponsored content





Новите госпожи... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Новите госпожи...   Новите госпожи... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Новите госпожи...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форума на 7ми В клас :: Училище,приятели,връзки :: Училище-
Идете на: