Форума на 7ми В клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форума на 7ми В клас

ДОБРЕ ДОШЛИ В ЕДИНСТВЕНИЯТ ФОРУМ НА 7МИ В КЛАС!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Какво за вас е четенето на книги?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Dark Memory
АдМиНчЕ
АдМиНчЕ
Dark Memory


Брой мнения : 99
Age : 28
Location : The world of the dark memories
Registration date : 12.09.2007

Какво за вас е четенето на книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Какво за вас е четенето на книги?   Какво за вас е четенето на книги? Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 9:11 am

За мен това е нещо,което те отваря към света.Разбираш много неща и по-голяма част от случките в книгите са реални и можеш да ползваш нещо от прочетеното в реалноста.Някъде бях чувала,че с книгите човек се отървава от жестоката реалност.Аз съм от хората,които не обичат да живеят в реалноста и обичат фентъзито,нещо да им напомня,че светът не е такъв,за какъвто се мисли.Обичам фентъзи книгите,защото те карат да си мислиш,че светът заслужава поне още един шанс,за да разбереш какъв е наистина.За някои това,което пиша сега може да е глупост,но за мен е нещо,което винаги ще ме кара да давам втори и втори шанс на Света.Направих този форум,защото искам да се опозная по-добре със съучениците си.Искам накрая като се радлим един ден да се сетиме,че всичко започна от 4то! Crying or Very sad Ще чакам решаващият ден и тогава ще кажа на всички едно благодаря,че бяхте с мен толкова години.Аз съм просто едно обикновенно момиче с необикновенни приятели...

ПС.Малко се отплеснах с това за форума,но наистина се чувствам така.Дори и малко да се разплаках докато натисках бутоните на клавиаурата не лъжа за чувствата си!

ПС2.Относно темата тук ще пишем за това какво са книгите за всеки един,какво научаваме от тях и помагат ли ни по някъкъв начин да се справим в този жесток и брутален Свят?
Върнете се в началото Go down
https://7vzavinagi.bulgarianforum.net
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Какво за вас е четенето на книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво за вас е четенето на книги?   Какво за вас е четенето на книги? Icon_minitimeПон Ное 19, 2007 11:58 am

Ми много от хората знаят, че аз съм човек, който обича да чете... не, не са познали, аз обожавам да чета. Подобно на Сара, чета, за да се отърва от еднаквото ежедневие от грозотата на света. Книгите са само за тези, които могат да разбират какво наистина означава да четеш книга. Когато четеш (или по точно когато аз чета) не мога да разбирам околните, всички мисли, чувства, сетива, трябва да са свързани с това което четеш. Случвало ли ви се е това? Ако не, нямате право да пишете тук или да имате каквото и да е мнение относно книгите, врата към един друг свят, в който някои хора си почиват. Аз не мога да разбера хората, които са длъжни да четата... Как може един човек да чете на сила?!? За да се образоваш, за да имаш някъква предствава за околния свят, за да можеш да вдигнеш очи и да се огледаш, човек трябва да обича да чете... да разбира магията на книгите.
Аз искам да стана журналист. Аз искам да съм човек, който пише, а за това трябва да се науча да обичам снигите. А аз не ги обичам, аз както вече казах ги обожавам. Имате ли представа, какво означава да имаш нещо толкова топло до сърцето си?!? Аз имам, защото съм чела, защото чета и ще продължавам да чета книги. Книгата е врата към нов свят и аз винаги ще съм благодарна на хората, които пишат, защото това са хора способни да размекнат и най-каменния човек, защото това са хората, които те карат да се огледаш, защото това са хората, те отвеждат в един различен свят...
Върнете се в началото Go down
Dead_Poison_kristitO...

Dead_Poison_kristitO...


Брой мнения : 24
Registration date : 28.11.2007

Какво за вас е четенето на книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво за вас е четенето на книги?   Какво за вас е четенето на книги? Icon_minitimeЧет Ное 29, 2007 10:01 pm

амии приятно удоволствие...! Cool
Върнете се в началото Go down
dulevcheto
БоНбОнЧеТо На ФоРуМа
dulevcheto


Брой мнения : 232
Age : 29
Registration date : 16.09.2007

Какво за вас е четенето на книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво за вас е четенето на книги?   Какво за вас е четенето на книги? Icon_minitimeЧет Дек 20, 2007 11:13 am

може би аз се пренасям в света на ..
Върнете се в началото Go down
http://www.rami.dir.bg
Sponsored content





Какво за вас е четенето на книги? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво за вас е четенето на книги?   Какво за вас е четенето на книги? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво за вас е четенето на книги?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форума на 7ми В клас :: Хобита :: Книги-
Идете на: