Форума на 7ми В клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форума на 7ми В клас

ДОБРЕ ДОШЛИ В ЕДИНСТВЕНИЯТ ФОРУМ НА 7МИ В КЛАС!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Риана в София

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Dark Memory
АдМиНчЕ
АдМиНчЕ
Dark Memory


Брой мнения : 99
Age : 28
Location : The world of the dark memories
Registration date : 12.09.2007

Риана в София Empty
ПисанеЗаглавие: Риана в София   Риана в София Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 11:10 am

На 30 Риана идва в София.Площад Батенберг ход свободен!Всичко за очакваният ден тук!
Върнете се в началото Go down
https://7vzavinagi.bulgarianforum.net
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Риана в София Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Риана в София   Риана в София Icon_minitimeСря Ное 28, 2007 9:35 pm

☻Световноизвестната R’n’B звезда Риана пристига за концерт у нас с подкрепата на vivatel. Шоуто на талантливата изпълнителка в София ще се проведе на 30 ноември 2007 г., от 20:00 часа на площад „Батенберг”. Музикалното събитие, което е част от голямата национална кампания за покритието на мобилния оператор, ще протече под мотото „Under the Orange Umbrella” и ще бъде напълно безплатно за всички фенове на Риана у нас. В допълнение към това, на 2-ри декември по бТВ ще бъде излъчен и специален филм от посещението на Риана в България, включващ няколко от изпълненията й на живо, както и най-доброто от българската част на концерта “Под оранжевия чадър”.

Малко преди очарователната R’n’B принцеса да се появи за първи път пред българската публика, на сцената на площад „Батенберг” ще се качат популярни родни изпълнители.

„Идеята да поканим именно изпълнителката на “Umbrella” дойде напълно естествено, защото нямаше по-подходяща за събитието ни по повод кампанията ни „Оранжев чадър” за покритието на мрежата на vivatel”, сподели маркетинговият директор на мобилния оператор Любов Кирилова. „Уверени сме, че концертът в края на месеца ще бъде едно наистина незабравимо изживяване, както за почитателите на R’n’B музиката у нас, така и за всички настоящи и бъдещи клиенти на vivatel, тъй като сме подготвили редица приятни изненади и някои от почитателите на Риана у нас ще могат да спечелят награди, надяваме се дори да се запознаят лично с нея.”, допълни още тя.
Върнете се в началото Go down
Just_Kristi:)

Just_Kristi:)


Брой мнения : 9
Age : 30
Registration date : 09.02.2008

Риана в София Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Риана в София   Риана в София Icon_minitimeСъб Фев 09, 2008 3:01 pm

Да, бяхме с Деската и беше невероятнооо! РиРи е страхотна, кой к'вото иска да си говори...! I love you Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
http://www.kristityyy.dir.bg
Sponsored content





Риана в София Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Риана в София   Риана в София Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Риана в София
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форума на 7ми В клас :: Хобита :: Музика-
Идете на: