Форума на 7ми В клас
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форума на 7ми В клас

ДОБРЕ ДОШЛИ В ЕДИНСТВЕНИЯТ ФОРУМ НА 7МИ В КЛАС!
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Kакво пише на опаковката

Go down 
АвторСъобщение
NellaStanza
The Dark Lady
The Dark Lady
NellaStanza


Брой мнения : 233
Age : 30
Registration date : 14.11.2007

Kакво пише на опаковката Empty
ПисанеЗаглавие: Kакво пише на опаковката   Kакво пише на опаковката Icon_minitimeВто Яну 15, 2008 11:35 pm

Може би никой не се зачита какво пише на опаковките,но понякога пада голям смяхSmile

На сешоар: “Не ползвайте докато спите.” (баси, това ми е единственото останало време да си суша косата)

--------------------------------------------------------------------------------


На пакетче чипс: “Спечелете много награди. Покупка не е необходима. Повече информация в пакета.” (специална оферта )

--------------------------------------------------------------------------------


На луксозен сапун: “Упътване: Използвайте като обикновен сапун” (дано да не ви е първия сапун)

--------------------------------------------------------------------------------


На кутия със замразена храна: “Указания за употреба: Размразете.” (ммммммммм, хитро)

image hosting file
На пакетиран десерт (напечатано на дъното): “Не обръщайте” (късно, късно)

--------------------------------------------------------------------------------


На полуготов пудинг: “Продуктът ще бъде горещ след загряването” (не думай)

--------------------------------------------------------------------------------


На ютия: “Не гладете дрехите върху тялото” (въпреки, че спестява време)


--------------------------------------------------------------------------------

На детски сироп против кашлица: “Не карайте кола и не работете с машини след използването на лекарството” (мдаа, ще можем жестоко да снижим броя на строителните инциденти, ако разкараме тия 5 годишни пишлемета от багерите)

--------------------------------------------------------------------------------


На хапчета за сън: “Внимание: Може да предизвика състояние на сънливост” (НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ)

--------------------------------------------------------------------------------


На опаковки с коледни светлини: “За употреба само в помещения и извън тях” (а къде не може?)

--------------------------------------------------------------------------------


На кухненски робот: “Да не се ползва за другата цел” (тука вече неам думи)

--------------------------------------------------------------------------------


На пакет с ядки: “Внимание: съдържа ядки” (ще го има и в новините)

--------------------------------------------------------------------------------


На пакет с ядки: “Инструкция: Отворете пакета. Яжте ядки.” (Дишайте. Издишайте.)

--------------------------------------------------------------------------------

i
На детски костюм Супермен: “Носенето на този костюм не ви позволява да летите.” (върнете ни парите)


--------------------------------------------------------------------------------

На моторна резачка: “Не се опитвайте да спрете резачката с ръце или гениталии” (значи е имало опити)

--------------------------------------------------------------------------------


Рекалама на Оптика: Ако не може да прочетете какво пише тук, значи сте попаднали на правилното място.

--------------------------------------------------------------------------------


Надписа на отрова за мишки: Отровата действа бавно и продължително, мишките умират от вътрешни кръвозиливи, без да се мъчат.

--------------------------------------------------------------------------------
Върнете се в началото Go down
 
Kакво пише на опаковката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форума на 7ми В клас :: Free zone :: Хуморище-
Идете на: